درباره ما

مجموعه وب جوان از سال 1393 وارد عرصه فعالیت های سایتی اعم از طراحی وب سایت فروشگاهی ، وب سایت شرکتی ، وب سایت موسیقی و… شد.

همچنین فعالیت سئو و بهینه سازی وب را نیز از سال 1395 با وب سایت ” سیستم صوتی ایران ” آغاز کرده است.

بهینه سازی سایت و رفتن به رتبه یک گوگل تخصص ماست

همانطور که قبلا هم ذکر شده ، مجموعه وب جوان از سال 1395 وارد عرصه بهینه سازی وب سایت شده است که اولین تجربه کاری این مجموعه ، وب سایت سیستم صوتی ایران بوده است که با تلاش های بسیار و آزمون و خطاها توانست این وب سایت را به درجات بالا در گوگل برساند.

ولی داستان اصلی مجموعه وب جوان از سال 1397 با بهینه سازی وب سایت ” پالسیران ” آغاز شد و به طور جدی پروژه بهینه سازی را روی وب سایت پیگیر شد.

بهینه سازی سایت پالسیران ، یکی از بهترین نمونه کارهای مجموعه وب جوان است که روزانه بین +1000 عدد ورودی گوگل را به خود اختصاص داده است.

همچنین مجموعه وب جوان در سال 1398 با شرکت مبلمان میلاد قراردادی مبنی بر مشاور سئویی وب سایت شرکت بست و نسبت به قرارداد و تعهداتش عمل کرد که امروز شاهد این هستیم که وب سایت شرکت مبل میلاد در کلمات خواسته شده توسط کارفرما در رتبه های بالای گوگل است.

جدید ترین پروژه ای که مجموعه وب جوان در حال انجام و بررسی است ، پروژه سئو سایت تاپس اودیو است که تا الان نتایج بالایی را به خود اختصاص داده است.

پروژه های ذکر شده در بالا ، پروژه هایی هستند که مجموعه وب جوان به طور کامل ( 0 تا 100 سئو وب سایت ) در بهینه سازی سایت ها نقش داشته است.

مجموعه وب جوان در طی سال 1397 تا 1399 در بیش از 12 پروژه به عنوان مشاور سئو دورکاری فعالیت داشته است.