خدمات موشن گرافیک در تهران و لیست قیمت موشن گرافی

خدمات موشن گرافیک چیست؟

قبل از معرفی خدمات موشن گرافیک، بهتر است بدانیم موشن گرافی چیست. موشن گرافیک یا Motion Graphics که در زبان فارسی به معنا پویا است به تصاویر و ویدئوهایی که متحرک هستند گویند و یکی از موثر ترین روش‌ها برای ایجاد جذابیت در تبلیغات اینستاگرامی و فضای مجازی است.

البته موشن گرافیک فقط در فضای مجازی کاربرد ندارد، بلکه می‌توان از این امکان در تبلیغات تلویزیونی نیز استفاده کرد و یک تبلیغات جذاب را به نمایش گذاشت.

موضوع Motion Graphics در دنیای دیجیتال، در دسته‌بندی ویدیو مارکتینگ قرار می‌گیرد و صد البته خواهان قابل توجه‌ای نیز دارد.

خدمات موشن گرافی در تهران فقط وابسته به تصاویر محترک و انیمیشنی نیست و می‌توانید محتوای باکیفیت‌تری بسازید، حال چگونه این امکان رخ می‌دهد!؟ شما می‌توانید بروی Motion Graphics خودتون از صدا (نریشن) استفاده نمایید و جذابیت محتوا خودتان را بالاتر ببرید.

خدمات موشن گرافی در تهران که توسط مجموعه وب جوان صورت میگیرد شامل یک لیست قیمت به‌روز و جذابیت‌های بصری زیادی است که در ادامه به انواع موشن گرافی و لیست قیمت Motion Graphics اشاره خواهیم کرد.

انواع موشن گرافیک کدامند؟

سوال جالبی است که همیشه در مواردی که اطلاعات کاملی از آن نداریم، از خودمان می‌پرسیم آیا انواع مختلفی دارد!

موشن گرافی نیز مانند خیلی از موارد دیجیتال مارکتینگ، انواع مختلفی دارد.

موارد و انواع موشن گرافی به دسته‌بندی‌های ویدئو رئال، ویدئو موشن، استاپ موشن، موشن گرافیک، اینفو موشن و انیمیشن تقسیم می‌شود.

خدمات موشن گرافی در تهران، موشن گرافیک چیست؟ | وب جوان

ویدیو رئال

ویدئوهای رئال به ویدئوهایی گویند که به صورت واقعی و از یک فضای حقیقی فیلم‌برداری می‌شوند و از طرح‌های گرافیکی سنگین و خاصی استفاده نمی‌شود.

موشن گرافیک

همان‌طور که در بالا توضیح داده‌ایم، موشن گرافی از دیزاین گرافیکی دارای حرکت تولید می‌شود و عموما در این مدل از تصاویر واقعی استفاده نمی‌شود.

ویدئو موشن

به تلفیقی از گرافیک و فیلم‌برداری که عمدتا اعمال فیلترهای گرافیکی به ویدیو برای افزایش جذابیت محتوایی به کاربران است.

اینفو موشن

اینفو موشن‌ها ویدیوهایی هستند که در آن‌ها از تکنیک تولید محتوا اینفوگرافیکی استفاده می‌شود و تصاویر به صورتی حرکت می‌کنند که بتوان از اصالت اینفوگرافیک‌ها استفاده کرد.

استاپ موشن

در مدل استاپ موشن از اشیای واقعی استفاده می‌شود و در این مدل اشیا به صورت جزئی حرکت داده می‌شوند و از هر حرکت تصویری گرفته می‌شود، سپس تمامی تصاویر را پشت سرهم به اجرا می‌گذارند.

انیمیشن

یکی‌دیگر از مدل‌های موشن گرافی، انیمیشن است که دارای شخصیت‌های خاص و داستان‌های جذاب هستند و در داستان‌های آن غالبا لایه‌های زیرین داستانی، روانی و احساسی و ... است.

لیست قیمت ساخت موشن گرافی


به دلیل ماهیات موضوع ساخت موشن گرافیک که به عوامل مختلفی از جمله زمان و تعداد فریم‌ها بستگی دارد، قیمت‌ها نیز متفاوت است. در این راستا جهت دریافت قیمت ساخت موشن گرافیک از طریق وب جوان، با مجموعه در تماس باشید.

هزینه‌های پایه ساخت موشن گرافیک به شرح زیر است که تمامی قیمت‌های درج شده به تومان می‌باشد و هزینه به ازای هر ثانیه محاسبه می‌شود.

لطفا به این نکته نیز توجه ویژه‌ای نمایید که هزینه طراحی ساخت کاراکتر اختصاصی، گوینده و نریشن، طراحی بک گراند و اشیا نیز جداگانه محاسبه خواهند شد.

ویدئو رئال

ویدئو موشن

استاپ موشن

موشن گرافیک

اینفو موشن

تماس با وب جوان

تلفن وب جوان : ۹۱۰۳۵۲۵۴-۰۲۱

پشتیبانی در غیر ساعات اداری : ۰۹۱۲۰۵۸۸۵۸۳

واتس‌اپ وب جوان : ۰۹۳۷۷۷۲۲۵۵۳

دپارتمان‌های وب جوان

دپارتمان سئو و بهینه سازی : داخلی ۱

دپارتمان طراحی سایت : داخلی ۲

دپارتمان دیجیتال مارکتینگ : داخلی ۳

ساعات کاری وب جوان

از شنبه تا پنجشنبه : ۰۹:۰۰ الی ۱۸:۰۰

در ساعات غیر اداری جهت برقراری ارتباط و مشاوره ، از طریق واتس‌اپ یا تلفن تماس اضطراری استفاده نمایید.